preč s nudou a začni tvoriť...
Termo hojdačka, sada
Termo hojdačka, sada
Veľmi zaujímavý a poučný model aj na hodinu fyziky. Nad sviečkou sa nachádza kovová pružina, ktorá na vplyv tepla sa roztiahne a posunie drevenú guličku na druhú stranu. Pomocou guličky sa hojdačka nakloní na opačnú stranu. Pružina nestojí uprostred a preto zase vychladne. Drevená gulička sa presunie na druhú stranu a hojdačka sa nakloní opačným smerom. Rozmery: 100 x 200 x 90 mm. Balenie obsahuje aj čajovú sviečku. POZOR! Zapálenú sviečku nenechajte bez dozoru! Tento tovar nie je hotový výrobok! Potrebné náradie:píla, vŕtačka, kliešte, pravítko, lepidlo, ceruzka. Návod v nemčine.
Kód: 104689
Expedícia: do 6-9 pracovných dní
3.9€ s DPH
Cena bez DPH: 3.25€
Veľmi zaujímavý a poučný model aj na hodinu fyziky. Nad sviečkou sa nachádza kovová pružina, ktorá na vplyv tepla sa roztiahne a posunie drevenú guličku na druhú stranu. Pomocou guličky sa hojdačka nakloní na opačnú stranu. Pružina nestojí uprostred a preto zase vychladne. Drevená gulička sa presunie na druhú stranu a hojdačka sa nakloní opačným smerom. Rozmery: 100 x 200 x 90 mm. Balenie obsahuje aj čajovú sviečku. POZOR! Zapálenú sviečku nenechajte bez dozoru!

Objednaný tovar posielame kuriérskou službou GLS General Logistics System Slovakia, s.r.o. , ktorá Vám tovar dodá do 6-9 pracovných dní, v čase medzi 8.00 a 17.00 hodinou.

 

Deň pred doručením zásielky Vám zašlú e-mail s podrobnosťami a doručení.

 

Nezabudnite v objednávke uviesť telefónne číslo, na ktorom Vás kuriér zastihne, 

a dohodne si presný čas, kedy tovar doručí. 

 

Ak máte otázky alebo doplňujúce informácie, ktoré pomôžu kuriérovi pri dodaní tovaru

(napr.: názov zamestnania, meno osoby, ktorá balík prevezme),

prosíme Vás,  informujte nás o tom hneď pri zadaní objednávky v poli „Poznámka“.

 

 

Cena dopravy

 

Objednaný tovar posielame výlučne kuriérskou službou GLS za cenu:  4,50 EUR / balík do 40 kg

 

Dobierka: 0,90 EUR / balík.

 

Hodnotenie produktu:
  0908/543 743
  info@kreamax.sk