preč s nudou a začni tvoriť...

Platby

Ponúkame Ti niekoľko možností platby za tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžeš Tvoju objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, alebo si zvoliť iné spôsoby platieb.

 

 

Platba na dobierku

Ešte stále najčastejší spôsob platby za tovar na Slovenku. Tvoja objednávka je zaslaná kuriérom na zadanú adresu a platíš až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

 

 

Platba zálohovou faktúrou  (iba pre inštitúcie a firmy)

V tomto prípade posielame zálohovú faktúru (predfaktúru), ktorú môžeš následne zaplatiť bankovým prevodom. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Tvojej objednávky.

 

 

Platba online cez internetbanking - TrustPay

 

   

Po výbere tohto spôsobu platby a následnom potvrdení objednávky budeš presmerovaný na platobnú bránu TrustPay, kde si zo zoznamu bánk vyberieš tú svoju a systém Ťa automaticky presmeruje na internetbankingovú stránku Tvojej banky. Po prihlásení už máš všetky potrebné údaje k platbe predvyplnené a stačí platbu len potvrdiť. Platba je okamžite pripísaná na náš účet a Ty obdržíš email o úspešne vykonanej platbe.

 

Je platenie cez TrustPay bezpečné?

TrustPay je regulovaná Národnou bankou Slovenska a je členom VISA a MasterCard. Platobné operácie sa odohrávajú na zabezpečených certifikovaných platformách spĺňajúce tie najvyššie PCI DSS štandardy bezpečnosti.

 

Ešte nie si členom Kreamax Clubu?

Vitaj v klube ešte dnes a získaj zľavu 15% z prvej objednávky. Buď medzi prvými, ktorí sú informovaní o najnovších správach, kreatívnych trendoch, o najnovších materiáloch, akciách a samozrejme, o našich super súťažiach!    Viac info - klikni na VIAC !

Viac