preč s nudou a začni tvoriť...
SIO-2 PLUS® hlina, biela, na vzduchu schnúca, 1 kg
SIO-2 PLUS® hlina, biela, na vzduchu schnúca, 1 kg
SIO-2 PLUS® je prírodná, mäkká a pružná hlina, ktorá je ideálna pre prácu s deťmi. Je bez zápachu, okamžite použiteľná, šetrná k životnému prostrediu a je vyrobená z prírodných surovín. Hlina sa vytvrdzuje na tvrdo, je veľmi odolná, ale nie je vodotesná. Doba schnutia cca 2-5 dni, v závislosti na hrúbke, v rúre sa vytvrdzuje pri teplote cca. 100 - 110 °C 1 - 2 hodín v závislosti od hrúbky. V peci pri teplote až 1000 °C. Po vysušení sa dá ďalej spracovať alebo maľovať. Je ideálna pre deti od 3 rokov. Počas vypaľovania hlina emituje dym, spôsobený spálením organických látok. Dym má nepríjemný zápach a uvoľňuje sa pri 130 °C. Odporúča sa dobre vetrať alebo zabezpečiť odsávanie dymu.
Kód: 503088
Expedícia: do 6-9 pracovných dní
4.92€ s DPH
Cena bez DPH: 4.1€

Soft Tone "Plus" je prírodná, mäkká a pružná hlina, ktorý je ideálna pre prácu s deťmi. Je bez zápachu, okamžite použiteľná, šetrná k životnému prostrediu a je vyrobená z prírodných surovín. Hlina sa vytvrdzuje na tvrdo je veľmi odolná, ale nie je vodotesná. Doba schnutia cca 2-5 dni, v závislosti na hrúbke, v rúre sa vytvrdzuje pri teplote cca. 100 °C - 110 °C 1 - 2 hodín v závislosti od hrýbky. V peci pri teplote až 1000 °C. Po vysušení sa dá ďalej spracovať alebo malovať. Je ideálny pre deti od 3 rokov.

Objednaný tovar posielame kuriérskou službou GLS, ktorá Ti tovar dodá do 6-9 pracovných dní, v čase medzi 8.00 a 17.00 hodinou.

 

Deň pred doručením zásielky Ti zašlú e-mail s podrobnosťami a doručení.

 

Nezabudni v objednávke uviesť telefónne číslo, na ktorom Ťa kuriér zastihne, 

a dohodne si presný čas, kedy Ti tovar doručí. 

 

Ak máš otázky alebo doplňujúce informácie, ktoré pomôžu kuriérovi pri dodaní tovaru

(napr.: názov zamestnania, meno osoby, ktorá balík prevezme),

prosíme Ťa,  informuj nás o tom hneď pri zadaní objednávky v poli „Poznámka“.

 

 

Cena dopravy

 

Objednaný tovar posielame výlučne kuriérskou službou GLS za cenu:  3,95 EUR / balík do 40 kg

 

Dobierka: 0,95 EUR / balík.

 

Hodnotenie produktu:
  0908/543 743
  info@kreamax.sk
Ešte nie si členom Kreamax Clubu?

Vitaj v klube ešte dnes a získaj zľavu 15% z prvej objednávky. Buď medzi prvými, ktorí sú informovaní o najnovších správach, kreatívnych trendoch, o najnovších materiáloch, akciách a samozrejme, o našich super súťažiach!    Viac info - klikni na VIAC !

Viac