preč s nudou a začni tvoriť...
Faber Castell  GRIP Finepen popisovač, 10 ks
Faber Castell GRIP Finepen popisovač, 10 ks
FABER-CASTELL Finepen GRIP popisovač ideálny pre tenké linky a šrafovanie. Popisovač má ergonomický trojhranný tvar pre ľahké uchopenie, čo zaisťuje optimálny komfort pri písaní či kreslení. GRIP zóna s malými masážnymi a protišmykovými bodmi. Popisovač s trvanlivým a neblednúcim atramentom. Tenký hrot v kovovom kryte. Dlhá, jemná špička (0,4 mm) sa perfektne hodí pre písanie s pravítkom a pri kreslení pomocou šablóny. Atrament na báze potravinárskych farbív, vyprateľné z väčšiny bežných textílií. Farby: žltá, oranžová, pink, fialová, svetlomodrá, tmavomodrá, zelená, hnedá, čierna. Hrúbka hrotu 0,4 mm.
Kód: 514774
Expedícia: do 6-9 pracovných dní
6.05€ s DPH
Cena bez DPH: 5.04€

FABER-CASTELL Finepen GRIP popisovač ideálny pre tenké linky a šrafovanie. Popisovač má ergonomický trojhranný tvar pre ľahké uchopenie, čo zaisťuje optimálny komfort pri písaní či kreslení.  GRIP zóna s malými masážnymi a protišmykovými bodmi. Popisovač s trvanlivým a neblednúcim atramentom. Tenký hrot v kovovom kryte. Dlhá, jemná špička (0,4 mm) sa perfektne hodí pre písanie s pravítkom a pri kreslení pomocou šablóny. Atrament na báze potravinárskych farbív, vyprateľné z väčšiny bežných textílií. Farby: žltá, oranžová, pink, fialová, svetlomodrá, tmavomodrá, zelená, hnedá, čierna. Hrúbka hrotu 0,4 mm.

 

Objednaný tovar posielame kuriérskou službou GLS General Logistics System Slovakia, s.r.o. , ktorá Vám tovar dodá do 6-9 pracovných dní, v čase medzi 8.00 a 17.00 hodinou.

 

Deň pred doručením zásielky Vám zašlú e-mail s podrobnosťami a doručení.

 

Nezabudnite v objednávke uviesť telefónne číslo, na ktorom Vás kuriér zastihne, 

a dohodne si presný čas, kedy tovar doručí. 

 

Ak máte otázky alebo doplňujúce informácie, ktoré pomôžu kuriérovi pri dodaní tovaru

(napr.: názov zamestnania, meno osoby, ktorá balík prevezme),

prosíme Vás,  informujte nás o tom hneď pri zadaní objednávky v poli „Poznámka“.

 

 

Cena dopravy

 

Objednaný tovar posielame výlučne kuriérskou službou GLS za cenu:  4,50 EUR / balík do 40 kg

 

Dobierka: 0,90 EUR / balík.

 

Hodnotenie produktu:
  0908/543 743
  info@kreamax.sk